
01 mei | Tientallen jaren onderzoek beschikbaar
De bekroonde onderzoeksjournalist Joep Dohmen van NRC Handelsblad heeft sinds kort een vernieuwde website.
Een belangrijk onderdeel is een archief van meer dan 140 artikelen die hij in het verleden schreef, bij zowel zijn huidige krant als eerdere media.. Daarmee komt tientallen jaren van onderzoek voor het publiek beschikbaar. Enkele topics: misbruik in de katholieke kerk, machtsmisbruik in Limburg en fraude met landbouwsubsidies.
Op de website is verder meer te lezen over de boeken die hij de afgelopen tientallen jaren schreef, recensies van zijn werk en interviews met de schrijver.
Democratie
Dohmen schrijft doorgaans over zware onderwerpen, dat zeker. Maar stuk voor stuk onderwerpen die het belang van een vrije pers in onze samenleving benadrukken.